Кућа > Производи > Индуцторс, Цоилс, Цхокес > Фикед Индуцторс > 103-270JS
103-270JS
103-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYСлике су само за референцу.
Погледајте спецификације производа за детаље о производу.
Купи 103-270JS са самопоуздањем из Components-World.HK, 1 година гаранције
Затражи Цитат
Произвођачки број 103-270JS
Произвођач API Delevan
Опис FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM
Статус без воде / РоХС статус Садржи неодговарајуће олово / РоХС
In Stock 18861 pcs
Референтна цена
(у америчким доларима)
2000 pcs
Product parameter
Произвођачки број 103-270JS Произвођач API Delevan
количина доступна 18861 pcs Технички лист 103(R) Series
Категорија Индуцторс, Цоилс, Цхокес Тип -
Толеранција ±5% Пакет уређаја за добављаче -
Величина / Димензија 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) Заштита Unshielded
Сериес 103 Оцене -
К @ Фрек 49 @ 50MHz Паковање Tape & Reel (TR)
Пакет / случај Nonstandard, 2 Lead Друга имена 103-270JS TR 2000
Радна температура -55°C ~ 125°C Тип монтаже Surface Mount
Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) 1 (Unlimited) Материјал - Цоре Phenolic
Индуцтанце Фрекуенци - Тест 50MHz Индуктивност 27nH
Висина - седиште (максимално) 0.075" (1.91mm) Фреквенција - самозадовољавајућа 1.625GHz
Детаљан опис 27nH Unshielded Inductor 925mA 114 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead ДЦ отпор (ДЦР) 114 mOhm Max
Тренутни рејтинг 925mA Струја - Сатуратион -