Кућа > Производи > Индуцторс, Цоилс, Цхокес > Фикед Индуцторс > 160R-270JS
160R-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYСлике су само за референцу.
Погледајте спецификације производа за детаље о производу.
Купи 160R-270JS са самопоуздањем из Components-World.HK, 1 година гаранције
Затражи Цитат
Произвођачки број 160R-270JS
Произвођач API Delevan
Опис FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM
(у америчким доларима)
50 pcs
Product parameter
Произвођачки број 160R-270JS Произвођач API Delevan
количина доступна 2954 pcs Технички лист 160(R) Series
Категорија Индуцторс, Цоилс, Цхокес Тип -
Толеранција ±5% Пакет уређаја за добављаче -
Величина / Димензија 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Заштита Unshielded
Сериес 160R Оцене -
К @ Фрек 48 @ 100MHz Паковање Bulk
Пакет / случај 2-SMD Друга имена 160R-270JS BULK 50
Радна температура -55°C ~ 125°C Тип монтаже Surface Mount
Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) 1 (Unlimited) Материјал - Цоре Phenolic
Произвођач Стандардно време рада 13 Weeks Статус без воде / РоХС статус Lead free / RoHS Compliant
Индуцтанце Фрекуенци - Тест 100MHz Индуктивност 27nH
Висина - седиште (максимално) 0.080" (2.03mm) Фреквенција - самозадовољавајућа 900MHz
Детаљан опис 27nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD ДЦ отпор (ДЦР) 75 mOhm Max
Тренутни рејтинг 1.295A Струја - Сатуратион -