Кућа > Производи > Фанс, Тхермал Манагемент > ДЦ вентилатори > F412R-12LLB
F412R-12LLB
F412R-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYСлике су само за референцу.
Погледајте спецификације производа за детаље о производу.
Купи F412R-12LLB са самопоуздањем из Components-World.HK, 1 година гаранције
Затражи Цитат
Произвођачки број F412R-12LLB
Произвођач Copal Electronics
Опис FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(у америчким доларима)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Произвођачки број F412R-12LLB Произвођач Copal Electronics
количина доступна 13447 pcs Технички лист F412R
Категорија Фанс, Тхермал Манагемент Ширина 12.20mm
Тежина 0.044 lb (19.96g) Опсег напона 10.2 ~ 13.8VDC
Волтаге - Ратед 12VDC Прекид 2 Wire Leads
Статички притисак 0.047 in H2O (11.8 Pa) Величина / Димензија Square - 41mm L x 41mm H
Сериес F412R РПМ 3750 RPM
Снага (Ваттс) 480mW Друга имена 563-1134
F412R12LLB
Радна температура 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Бука 14.0 dB(A)
Лифетиме @ Темп. - Статус без воде / РоХС статус Lead free / RoHS Compliant
Ингресс Протецтион - Карактеристике -
Тип вентилатора Tubeaxial Тренутни рејтинг 0.040A