Кућа > Производи > Кондензатори > Керамички кондензатори > CDR31BP150BFURAB
CDR31BP150BFURAB
CDR31BP150BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYСлике су само за референцу.
Погледајте спецификације производа за детаље о производу.
Купи CDR31BP150BFURAB са самопоуздањем из Components-World.HK, 1 година гаранције
Затражи Цитат
Произвођач Electro-Films (EFI) / Vishay
Опис CAP CER 15PF 100V BP 0805
Product parameter
Произвођачки број CDR31BP150BFURAB Произвођач Electro-Films (EFI) / Vishay
количина доступна 4995 pcs Технички лист CDR Series (MIL-PRF-55681)
Категорија Кондензатори Волтаге - Ратед 100V
Толеранција ±1% Дебљина (Мак) 0.051" (1.30mm)
Температурни коефицијент BP Величина / Димензија 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Сериес Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Оцене -
Паковање Bulk Пакет / случај 0805 (2012 Metric)
Радна температура -55°C ~ 125°C Тип монтаже Surface Mount, MLCC
Стопа неуспеха R (0.01%) Детаљан опис 15pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Капацитет 15pF Апликације General Purpose