Кућа > Производи > Кондензатори > Керамички кондензатори > CDR33BP182BFURAJ
CDR33BP182BFURAJ
CDR33BP182BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYСлике су само за референцу.
Погледајте спецификације производа за детаље о производу.
Купи CDR33BP182BFURAJ са самопоуздањем из Components-World.HK, 1 година гаранције
Затражи Цитат
Произвођач Electro-Films (EFI) / Vishay
Опис CAP CER 1800PF 100V BP 1210
Product parameter
Произвођачки број CDR33BP182BFURAJ Произвођач Electro-Films (EFI) / Vishay
количина доступна 4259 pcs Технички лист CDR Series (MIL-PRF-55681)
Категорија Кондензатори Волтаге - Ратед 100V
Толеранција ±1% Дебљина (Мак) 0.049" (1.25mm)
Температурни коефицијент BP Величина / Димензија 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Сериес Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Оцене -
Паковање Tape & Reel (TR) Пакет / случај 1210 (3225 Metric)
Радна температура -55°C ~ 125°C Тип монтаже Surface Mount, MLCC
Стопа неуспеха R (0.01%) Детаљан опис 1800pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Капацитет 1800pF Апликације General Purpose