Кућа > Производи > Кондензатори > Керамички кондензатори > CDR34BP472BFURAB
CDR34BP472BFURAB
CDR34BP472BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYСлике су само за референцу.
Погледајте спецификације производа за детаље о производу.
Купи CDR34BP472BFURAB са самопоуздањем из Components-World.HK, 1 година гаранције
Затражи Цитат
Произвођач Electro-Films (EFI) / Vishay
Опис CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Product parameter
Произвођачки број CDR34BP472BFURAB Произвођач Electro-Films (EFI) / Vishay
количина доступна 5186 pcs Технички лист CDR Series (MIL-PRF-55681)
Категорија Кондензатори Волтаге - Ратед 100V
Толеранција ±1% Дебљина (Мак) 0.059" (1.50mm)
Температурни коефицијент BP Величина / Димензија 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Сериес Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Оцене -
Паковање Bulk Пакет / случај 1812 (4532 Metric)
Радна температура -55°C ~ 125°C Тип монтаже Surface Mount, MLCC
Стопа неуспеха R (0.01%) Детаљан опис 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Капацитет 4700pF Апликације General Purpose