Кућа > Производи > Кондензатори > Керамички кондензатори > CDR35BP562BFURAB
CDR35BP562BFURAB
CDR35BP562BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYСлике су само за референцу.
Погледајте спецификације производа за детаље о производу.
Купи CDR35BP562BFURAB са самопоуздањем из Components-World.HK, 1 година гаранције
Затражи Цитат
Произвођач Electro-Films (EFI) / Vishay
Опис CAP CER 5600PF 100V BP 1825
Product parameter
Произвођачки број CDR35BP562BFURAB Произвођач Electro-Films (EFI) / Vishay
количина доступна 4950 pcs Технички лист CDR Series (MIL-PRF-55681)
Категорија Кондензатори Волтаге - Ратед 100V
Толеранција ±1% Дебљина (Мак) 0.059" (1.50mm)
Температурни коефицијент BP Величина / Димензија 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Сериес Military, MIL-PRF-55681, CDR35 Оцене -
Паковање Bulk Пакет / случај 1825 (4564 Metric)
Радна температура -55°C ~ 125°C Тип монтаже Surface Mount, MLCC
Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) 1 (Unlimited) Леад Стиле -
Оловни размак - Статус без воде / РоХС статус Lead free / RoHS Compliant
Висина - седиште (максимално) - Карактеристике -
Стопа неуспеха R (0.01%) Детаљан опис 5600pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric)
Капацитет 5600pF Апликације General Purpose