Кућа > Производи > Кондензатори > Алуминијум - Кондензатори полимера > 6SW220MX
6SW220MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYСлике су само за референцу.
Погледајте спецификације производа за детаље о производу.
Купи 6SW220MX са самопоуздањем из Components-World.HK, 1 година гаранције
Затражи Цитат
Произвођачки број 6SW220MX
Произвођач Rubycon
Опис CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
(у америчким доларима)
2000 pcs
Product parameter
Произвођачки број 6SW220MX Произвођач Rubycon
количина доступна 65541 pcs Технички лист SLG, SWZ, SW Series
Категорија Кондензатори Волтаге - Ратед 6.3V
Тип Polymer Толеранција ±20%
Површина површина земљишта - Величина / Димензија 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Сериес PC-CON, SW Оцене -
Паковање Tape & Reel (TR) Пакет / случај 2917 (7343 Metric)
Радна температура -55°C ~ 105°C Тип монтаже Surface Mount
Лифетиме @ Темп. 2000 Hrs @ 105°C Оловни размак -
Статус без воде / РоХС статус Lead free / RoHS Compliant Висина - седиште (максимално) 0.114" (2.90mm)
ЕСР (отпорност еквивалентне серије) 9 mOhm Детаљан опис 220µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Капацитет 220µF Апликације General Purpose
Сродни производи
6SW220M Image
  • Парт #:6SW220M
  • Произвођачи:Rubycon