Кућа > Производи > Ресисторс > Цхип Ресистор - Сурфаце Моунт > RNCF2010BKE412R
RNCF2010BKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYСлике су само за референцу.
Погледајте спецификације производа за детаље о производу.
Купи RNCF2010BKE412R са самопоуздањем из Components-World.HK, 1 година гаранције
Затражи Цитат
Произвођач Stackpole Electronics, Inc.
Опис RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010
(у америчким доларима)
1000 pcs
Product parameter
Произвођачки број RNCF2010BKE412R Произвођач Stackpole Electronics, Inc.
количина доступна 364029 pcs Технички лист Resistor Packaging SpecRNCF Series
Категорија Ресисторс Толеранција ±0.1%
Температурни коефицијент ±25ppm/°C Пакет уређаја за добављаче 2010
Величина / Димензија 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Сериес RNCF
Отпор 412 Ohms Снага (Ваттс) 0.333W, 1/3W
Паковање Tape & Reel (TR) Пакет / случај 2010 (5025 Metric)
Радна температура -55°C ~ 155°C Број престанака 2
Ниво осетљивости на влагу (МСЛ) 1 (Unlimited) Произвођач Стандардно време рада 12 Weeks
Статус без воде / РоХС статус Lead free / RoHS Compliant Висина - седиште (максимално) 0.026" (0.65mm)
Карактеристике Automotive AEC-Q200 Стопа неуспеха -
Детаљан опис 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Састав Thin Film