Кућа > Производи > Ресисторс > Тхроугх Холе Ресисторс > FMP200FRF52-412R
FMP200FRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYСлике су само за референцу.
Погледајте спецификације производа за детаље о производу.
Купи FMP200FRF52-412R са самопоуздањем из Components-World.HK, 1 година гаранције
Затражи Цитат
Произвођач Yageo
Опис RES MF 2W 1% AXIAL
(у америчким доларима)
5000 pcs
Product parameter
Произвођачки број FMP200FRF52-412R Произвођач Yageo
количина доступна 2346500 pcs Технички лист FMP Series
Категорија Ресисторс Толеранција ±1%
Температурни коефицијент ±100ppm/°C Пакет уређаја за добављаче Axial
Величина / Димензија 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Сериес FMP
Отпор 412 Ohms Снага (Ваттс) 2W
Паковање Tape & Reel (TR) Пакет / случај Axial
Радна температура -55°C ~ 155°C Број престанака 2
Статус без воде / РоХС статус Lead free / RoHS Compliant Висина - седиште (максимално) -
Карактеристике Flame Proof, Safety Детаљан опис 412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film