Кућа > Производи > Ресисторс > Цхип Ресистор - Сурфаце Моунт > MMF204BRC412R
MMF204BRC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYСлике су само за референцу.
Погледајте спецификације производа за детаље о производу.
Купи MMF204BRC412R са самопоуздањем из Components-World.HK, 1 година гаранције
Затражи Цитат
Произвођач Yageo
Опис RES SMD 0.1% 0.4W MELF
(у америчким доларима)
6000 pcs
Product parameter
Произвођачки број MMF204BRC412R Произвођач Yageo
количина доступна 189561 pcs Технички лист MMF Series
Категорија Ресисторс Толеранција ±0.1%
Температурни коефицијент ±15ppm/°C Пакет уређаја за добављаче MELF
Величина / Димензија 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Сериес MMF
Отпор 412 Ohms Снага (Ваттс) 0.4W
Паковање Tape & Reel (TR) Пакет / случај MELF, 0204
Радна температура -55°C ~ 155°C Број престанака 2
Статус без воде / РоХС статус Lead free / RoHS Compliant Висина - седиште (максимално) -
Карактеристике - Стопа неуспеха -
Детаљан опис 412 Ohms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Састав Metal Film