Кућа > Производи > Ресисторс > Цхип Ресистор - Сурфаце Моунт > MMF207FRE412R
MMF207FRE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYСлике су само за референцу.
Погледајте спецификације производа за детаље о производу.
Купи MMF207FRE412R са самопоуздањем из Components-World.HK, 1 година гаранције
Затражи Цитат
Произвођач Yageo
Опис RES SMD 1% 0.6W MELF
(у америчким доларима)
6000 pcs
Product parameter
Произвођачки број MMF207FRE412R Произвођач Yageo
количина доступна 2051589 pcs Технички лист MMF Series
Категорија Ресисторс Толеранција ±1%
Температурни коефицијент ±50ppm/°C Пакет уређаја за добављаче MELF
Величина / Димензија 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Сериес MMF
Отпор 412 Ohms Снага (Ваттс) 0.6W
Паковање Tape & Reel (TR) Пакет / случај MELF, 0207
Радна температура -55°C ~ 155°C Број престанака 2
Статус без воде / РоХС статус Lead free / RoHS Compliant Висина - седиште (максимално) -
Карактеристике - Стопа неуспеха -
Детаљан опис 412 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Састав Metal Film